neděle 4. března 2018

LVI - O Fulnecký uzel

V sobotu jsme se vydali na poslední uzlové závody, které se konaly ve Fulneku. Trénování se nám vyplatilo, konečně jsme sklízeli ovoce, tedy medaile. Zde jsme měli svoji kategorii - Benjamínci. Nejprve běžela Darinka, která vše uvázala správně,  poté Janča, tu trošku potrápil lodní uzel a očku na proudnici, které zlobilo i Daňu. Matýsek už však běžel v kategorii  mladších a vše správně uvázal. Družstvo doplnil ještě Kubík. Jako družstvo jsme byli družstvo jediní a tak závodili v kategorii mladších. Zde jsme skončili 10. Jako jednotlivci pak Matýsek 34 (z 49) Janča na 5. místě, Daňo si odvezl stříbrnou medaili a Darinka tuto kategorii vyhrála. Závodili i starší, těm se moc nevedlo ale také vedoucí, kde teta Radka skončila 3. a teta Markéta závod vyhrála. Jako vedoucí družstvo také zvítězili.Před vyhlášením jsme se posilnili párkem v rohlíku a zbyl i prostor na hru fotbálku. U hasičárny jsme si pak rozdali tašky plné sladkostí.