neděle 10. března 2019

LVI-O Fulnecký uzel

V sobotu jsem se vydali na uzlové závody do Fulneku. Ráno jsme tedy vyrazili, bohužel v oslabení, polovina z nás totiž onemocněla. Po příjezdu jsem hned zabrali lavičku, kde jsem založili tábor ;). Ještě jsem trošku potrénovali a po nástupu jsme šli na to. Nejprve závodili družstva tady běžela Dája a Daňo společně s Jirkou, Matějem a Lukášem, těm se nepovedl úvaz na proudnici, který vázal Jirka a tak skončili na 4. místě, Janča, Evička a Domča, pak běželi s dětmi z Hájova (Tomášem a Terezkou) a ti obsadili 13. místo. Jako první z jednotlivců závodili benjamínci, zde za nás závodila Evička. Ostatní naši benjamínci onemocněli. Evičce se vedlo velice dobře a svého soupeře hravě porazila a tak si odvezla první místo a zaslouženou medaili. V kategorii mladší, kam jsme spadali již ostatní, však byla konkurence o dost větší. Celkem závodilo 59 závodníků. Dája dlouho bojovala s úvazem na proudnici, bylo z toho 51. místo, Janča měla taktéž problém z úvazem a skončila na 46. místě, Domča pak na 43. místě a nejlépe se vedlo Daňovi, ten skončil na skvělém 15. místě. Za čtrnáct dní nás ještě čekají další uzlové závody,už poslední.